Novinky

Pořadatelé děkují všem, kteří se zúčastnili letošního ročníku a přivezli své krásné stroje k nám do Hutě . Poděkování patří samozřejmě všem lidem, co se podíleli na organizaci a těm, kteří pro vás po celý den zajišťovaly občerstvení. V neposlední řadě patří velké poděkování všem partnerům akce, bez kterých by nebylo možné tuto akci uskutečnit.

Přípravovaný program akce

Malý přehled toho, co Vás čeká na letošním ročníku Veterán Show Huť, který se koná 27. 7. 2019 na hasičském cvičišti v Huti. Těšíme se na Vás. 

Tým VSH

Informace k přihlášení

Přihláška na 6. ročník Veterán show Huť je dostupná ke stažení v sekci ,,Ke stažení”. Vyplněné přihlášky se dají posílat buď na e-mail: hasici.hut@seznam.cz a nebo eventuálně v papírové podobě poslat na adresu: Hasičská zbrojnice Huť, Huť č. p. 200, 468 26 Pěnčín . Startovné bude možné uhradit v den konání akce při přejímce vozů. 

Tým VSH

Pozvánka na 6. ročník veterán show huť

Srdečně zveme majitele veteránů a všechny z řad široké veřejnosti – obdivovatele automobilové a jiné historie. Vezměte rodinu a přijďte si užít den s pořádnými bouráky.

Tradičně je zajištěn pro všechny celodenní doprovodní program program. Těšit se můžete na tajnou jízdu, soutěže pro účastníky i diváky a bohaté občerstvení

Dobové kostýmy jsou vítány. Pro účastníky je v ceně startovného zahrnuto malé občerstvení a upomínkové předměty. Všechny vstupenky jsou slosovatelné o ceny.

Akce se koná 27. července 2019 od 9:00, startovné je 200 Kč.